UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Forum podatkowe "Oleńka"
Strona 1 z 1
Szkolenie z ochrony danych osobowych- obowiązkowe?
(Kategoria: Kadry i ZUS)
2013-07-23 14:54:51
~adam
witam,
jestem przedsiebiorcą, zatrudniam 5 pracowników.
Zadzowniła o mnie przed chwilą Pani z centrum szkoleń z zapytaniem, czy posiadam certyfikat o przebytym szkoleniu nt. ochorny danych osobowych.
Poinformowała mnie, że w trakcie kontroli z PIP mogę za jego brak dostać nawet 10 tys. kary.

Pierwsze słyszę...
Takie szkolenie faktycznie jest wymagane?
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

2013-07-23 23:15:17
Podała Ci przepis z którego niby to wynika ?

Typowe naciągactwo. Widać były już pytania do Biura Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, bo na ich stronie jest komunikat

"W związku z powoływaniem się przez niektóre podmioty na posiadanie "certyfikatu GIODO" Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych informuje, iż Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ani żaden inny podmiot, nie wydaje certyfikatów, których posiadanie jest warunkiem legalności przetwarzania danych. Zatem ewentualne certyfikaty wydane przez inne podmioty nie mają znaczenia z punktu widzenia dopuszczalności przetwarzania danych przez posiadacza takiego dokumentu."

Zobacz na stronie

2014-03-19 16:47:50
~ulka70
jeżeli szukasz miejsca gdzie zrobić takie szkolenie to w najbliższym czasie będzie ono w ................................
2014-03-19 16:53:19
~REKLAMA
Ulka70 (44-letnia?) wskoczyła, żeby skrobnąć post reklamowy. Bo to zmyślnie i za friko, oczywiście.
Obciążyłbym reklamodawcę.
2014-10-01 13:05:26
~JANINA
skoro nie  jest  wymagane  takie  szkolenie  to  po co  je  robić ? Do mnie  tez  dzwonią  ze  musze miec  to szkolenie  bo  inaczej PIP  wlepi  mi  1000 zł   kary - jak to w  koncu  jest  mam  zaledwie  zakład  fryzjerski
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl