UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Forum podatkowe "Oleńka"
Strona 1 z 1
Problem z wysyłką CIT przez e-deklaracje
(Kategoria: Zeznania roczne)
2012-04-02 09:43:29
~Filip
Czy może ktoś z Was nie mógł wczoraj wysłać CIT przez e-deklaracje ? Przez cały dzień do 23.00 próbowałem i nic. Cały czas wyrzucało błąd na końcu po podpisie elektronicznym, że nastąpił bład przesyłania danych : "Nie można nawiązać połączenia sieciowego." Czy może serwery MF padły ? Czy ktoś ma jakieś informacje ?
Pozdrawiam Filip
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

2012-04-26 19:46:27
~aga
Czy udało Ci się wysłać w końcu ten CIT? Mam taki sam błąd i nie wiem, co robić...
2012-04-26 22:18:56
~Optima
Ja wczoraj - 25 IV - wysyłałem regularnie co kilkanaście, kilkadziesiąt minut VAT-7 - ostatni o 23:30 - wszystkie bez problemu. Te które o 23:30 miały już 2h po wysyłce - ściągnąlem UPO, trzy ostatnie UPO dzisiaj rano. Zero problemów.
2014-03-28 10:45:36
~ Grześ
Także nie mogłem wysłać PIT 37 za 2013. Zainstalowany na Win XP SP3 Adobe Reader 10 + nowa wtyczka do e-Deklaracji.
Po konsultacji z pomocą techniczną i ustawieniu ich zaleceń pomogło. Podobno dotyczy to zwłaszcza Win XP.

Instrukcja:
Panel sterowania -> Opcje internetowe -> Zaawansowane -> Zabezpieczenia (z kłódką) Odznaczyć "Sprawdź, czy certyfikat serwera nie został cofnięty" oraz "Sprawdź, czy certyfikat wydawcy nie został cofnięty".

U mnie był włączony "Sprawdź, czy certyfikat serwera nie został cofnięty" i wyłączenie pomogło, mimo że przeglądarką domyślną jest Opera, a nie IE.

Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl