UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Forum podatkowe "Oleńka"
Strona 1 z 1
CEIDG - zmiana danych
(Kategoria: Biznes, Firma)
2012-01-20 10:47:04
~arek
Czy jak zmieniałem zoś poprzez cedig w Urzedzie Miasta, to regon przysyłają pocztą jak się coś zmieniło? Czy też tak jak UM nie wydają już papierowych zaświadczeń tylko aktualizują dane i trzeba cosnie wydrukować z tej strony?
http://www.stat.gov.pl/regon/
I Zus też nie przysyłają pocztą zaktualizowanych druków?
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

2012-01-20 14:41:25
Regon możesz sobie wydrukowac ze strony internetowej GUS-u, podbnie wpis do CEIDG. Zus nigdy nie przysylał zadnych zaktualizowanych danych, wiec nie robi tego również teraz.
2012-01-20 14:46:33
~arek
hmm jak zmieniałem pkd (pod koniec 2009) i dodatkowo jakieś informację to Zus przysłał zaktualizowane dane na ZFA i ZIPA..
2012-01-21 09:47:57
Pierwszy raz czytam o czymś takim. ZFA to zgłoszenie płatnika przedsiebiorcy-osoby fizycznej, ZIPA to zmiana danych identyfikacyjnych tegoż płatnika. Przed ustawą o "jednym okienku" zgłaszało się to samodzielnie, teraz zgłasza się przez  CEIDG (chociaż ZIPA chyba nadal samemu) Zmiana PKD nie powoduje zmian w danych płatnika ZUS, więc nie wiem dalej co miałby aktualizować. Zresztą w czym problem? Czy potrzebny jest ci do czegokolwiek papier z ZUS potwierdzający twoje dane, które masz w CEIDG,REGON-ie? 
2012-01-21 10:32:58
~arek
Tam była też kwestia zmiany skróconej płatnika i informacji o biurze rachunkowym, pewnie dlatego dostalem zaktualizowane ZFA i ZIPA,
teraz uległ zmianie adres biura rachunkowego i się po prostu zastanawiam czy też przyjdzie coś z Zusu...

"Czy potrzebny jest ci do czegokolwiek papier z ZUS potwierdzający twoje dane, które masz w CEIDG,REGON-ie?"
Cedig tutaj? https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/Search.aspx
Regon tutaj? http://www.stat.gov.pl/regon/
Tylko te wyświetlane dane takie ograniczone, skąd można wiedzieć że pozostałe nasze dane są poprawne...
2012-01-21 11:48:07
Dane są pełne. Których danych brakuje w/g Ciebie ~arku?
2012-01-21 11:51:54
~arek
Tzn chodzi mi o to, że jest tylko nazwa firmy, siedziba, pkd i data założenia firmy..
ja jako włąściciel firmy też tylko tyle mogę zobaczyć danych o swojej firmie?
2012-01-21 11:58:00
Oto dane które wyciąga się z CEID, czy to jest mało?
Dane podstawowe
Imię  
Nazwisko  
Numer NIP  
Numer REGON  
Firma przedsiębiorcy  
Dane kontaktowe
Adres poczty elektronicznej -
Adres strony internetowej -
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności  
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności  
Spółki cywilne, których wspólnikiem jest przedsiębiorca  
Adres do doręczeń  
Przedsiębiorca posiada obywatelstwa państw  
Dane dodatkowe
Data rozpoczęcia wykonywania działalności  
Data zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej -
Przewidywany okres zawieszenia do dnia -
Data wznowienia wykonywania działalności gospodarczej -
Data zaprzestania wykonywania działalności gospodarczej -
Przeważająca działalność gospodarcza (kod PKD)

Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD)  
Małżeńska wspólność majątkowa -
Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej -
Status wpisu

Pełnomocnicy przedsiębiorcy
Pełnomocnik przedsiębiorcy  
Numer NIP  
Pełnomocnik posiada obywatelstwa państw  
Adres pełnomocnika  
Adres do doręczeń ,
Adres poczty elektronicznej -
Adres strony internetowej -
Zakres pełnomocnictwa  
Czynności objęte pełnomocnictwem w zakresie CEIDG  
2012-02-13 07:30:16
~Hugo
 keidy i jak muszę zgłosić fakt rezygnacj iz usług biura rachunkowego? dodam ze firmę rejestrowałem przez ceig
Pierwsza - Poprzednia - 1 - Następna - Ostatnia

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl