UWAGA: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności
[ Zamknij ]
Forum podatkowe "Oleńka"
Strona 2 z 2
Program PŁATNIK
(Kategoria: Brak)
2009-01-05 12:33:33
~fin
witam serdecznie
mam problem w programie platnik a mianowicie, chcę wyslać dokumenty do ZUSu, ale nie mogę wykonać tej czynności o czym powiadamia mnie komunikat " nie można polączyć sie z żadnym znanym serwerem do obslugi dokumentów ubezpieczeniowych" jeśli mieliście taki problem to proszę o pomoc bo Pan na info platnika rozlozyl rece pzdr
Pierwsza - Poprzednia - 1 2 - Następna - Ostatnia

2009-01-15 01:33:02
~Wiolka
Jesteście wspaniali. Dziękuję.
Miałam problem z wysłaniem zestawu i dzięki Wam zarejestrowałam certyfikaty i wszystko poszło.
Pozdrowionka cieplutkie.
Wiolka
2009-01-19 15:55:59
~Margo
A ja nie wysłałam na czas czyli 15 bo nie wiedziałam o nowych certyfikatach,a jak chcę dziś je pobrac to widzę tylko pustą stronę- nie moge nic zapisać ani nic pobrać:(oczywiście robie wszystko tak jak radziliście :www.cc.unet.pl-zaznaczam właściwe certfikaty,klik
2009-01-19 15:57:50
~Margo
klikam na strzałkę i nic-co teraz?
2009-01-19 16:01:25
~gabi
spróbuj te pobrać:

http://www.cc.unet.pl/servlet/pl.id.sys.servlets.FileDownloadServlet?filename=/upload_module/downloads/ccunet/certyfikaty_centrum/pem/33-cazew-podpis.pem
2009-01-19 16:02:03
~gabi
i jeszcze jeden bezpośredni link:

http://www.cc.unet.pl/servlet/pl.id.sys.servlets.FileDownloadServlet?filename=/upload_module/downloads/ccunet/certyfikaty_centrum/pem/31-canad-podpis.pem
2009-02-03 08:49:48
~mirko
Witam!

Po wszystkich operacjach nadal pojawia się błąd:

Nie odnaleziono certyfikatów w magazynie certyfikatów.
Błąd windows: 0x80092004
Opis: Nie można znaleść obiektu lub właściwości.

Proszę o pomoc,

z gór dziękuję!
2009-02-03 09:34:53
~gabi
a sprawdz co masz zaznaczone w Przekaz -> Ustawienia przekazu elektronicznego -> Certyfikaty -> Do elektronicznej komunikacji z ZUS w zakresie przekazywania danych z CRU wykorzystywany będzie:
2009-02-03 12:20:14
~mirko
Ok, już sobie poradziłem.

Odpowiedź do: Ewa

Wchodzimy Internet Explorera, następnie naciskamy w górnym pasku zadań NARZĘDZIA - wybieramy OPCJE INTERNETOWE

W OPCJACH INTERNETOWYCH przechodzimy do zakładki ZAWARTOŚĆ -> wybieramy CERTYFIKATY

Jeżeli w zakładce "Osobiste" nie widnieje żaden certyfikat to nie wyślemy zestawu/wysyłki.

Aby rozwiązać problem trzeba eksportować certyfikaty. Czyli w przypadku wykorzystywanie podpisu elektronicznego z CETRUM wchodzimy do aplikacji proCertum CardManager

Czytamy kartę

Tam w dwóch zakładkach będzie rejestrowanie certyfikatu itp. Zresztą jest wszystko dobrze widoczne więc nie powinno być problemu.

Pozdrawiam
2009-02-03 14:34:39
~Margo
Witam!Mój problem rozwiązal się z chwilą gdy zmieniłam przegladarkę internetową z Explorera na Mozillę Firefox.Po tym zabiegu pobrałam pliki bez najmniejszego problemu.Pozdrawiam wszystkich,którzy przez Płatnika nie śpią po nocach:)) i dziekuję za rady.
2009-02-03 15:15:15
~teri
Nalezy pobrać ceryfikaty bo sa nowe CANAD i CAZEW
ze strony cc.unet.pl
2009-02-04 22:55:37
~Łukasz
Dzięki Mirko za pomoc. Po godzinie walki dzięki Twoim radom udało mi się zrobic wysyłkę Pozdr
2009-05-12 17:49:48
~bartek
ta porada działa też po przenosinach płatnika na nowy komputer!!! wielkie dzięki.
2010-06-08 21:02:54
~Megg
Mam ten sam problem, zadzowniłam do KIR'u i powiedziano mi że musze ponownie wlożyć płytkę instalacyjną i zainstalować podpis od nowa. Być moze mialas przenoszony płatnik z innego komputera i nieskopiowany program do obsługi podpisu.
Pierwsza - Poprzednia - 1 2 - Następna - Ostatnia

Autor:
Odpowiedź:
Potwierdź kod z obrazka:

Forum podatkowe "Oleńka"

taxall.pl
www.taxall.pl
Copyright © TaxAll Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wilczyńskiego 27, 21-400 Łuków, NIP: 7010027412, REGON: 140591171,
KRS: 0000266969 prowadzony przez XI Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Lublinie, kapitał zakładowy: 85.000 zł
Webmaster: yayuuu, webmaster@taxall.pl